Ваше рішення для комфортного життя
 Замовити дзвінок

Передзвоніть мені

Помилка
Помилка
Помилка!

Статті

Розсувні віконно-дверні системи необхідні для створення більшого затишку в квартирі та використовуються як у маленьких, так і у просторих приміщеннях, житлових або офісних. Під «розсувними» дверима та вікнами розуміють конструкції, що мають одну або декілька стулок висотою від підлоги до стелі.

ПЕРЕВАГИ ВІКОН REHAU Компанія KAIZEN вжебільше 10 років на ринку. Для нас важлива наша репутація та комфорт клієнтів, тому ми обрали товари від виробника профільної системи REHAU.

Підготовка вікон до зими: що потрібно знати? Зима і холод в нашій країні в середньому тривають 6-7 місяців, а в деяких регіонах ще довше. Саме тому так важливо правильно підготувати до зими своє житло. В першу чергу мова йде про вікна, адже від них залежить рівень теплоізоляції в будинку. Стан вікон перед зимою впливає на мікроклімат в кімнатах і загальний комфорт.

Встановлення пластикових вікон Боїтеся, що працівники привезуть неякісне вікно або неправильно його встановлять? У статті надано поради тим, хто вирішив склити квартиру або котедж. Ви дізнаєтеся, як перевірити якість пластикових вікон, і з яких етапів складається процес установки..

Основні причини заміни старих віконУ 2000-х роках в Україні був справжній ажіотаж на пластикове скління квартир і будинків. Багато вибирали ПВХ конструкції за практичність і довговічність. Звичайно, цей матеріал володіє чудовими технічними та експлуатаційними властивостями, але навіть його згодом потрібно міняти, тим більше, якщо була обрана продукція не кращої якості.

Поради по догляду за пластиковими вікнами Під час використання пластикових вікон необхідно робити певні дії, для того щоб вони не втратили своїх практичних властивостей. Прибирання в домашніх умовах за допомогою засобів по догляду за вікнами.

Рано чи пізно кожен власник заміського будиночка або квартири в межах міста, замислюється про засклення своєї веранди, літньої кухні, балкону або, взагалі, про повну зміну старого скла на нове, більш сучасне.

Що робити, якщо у вас розбилося вікно? Головне – не панікувати. Викличте компанію з аварійного скління вікон, яка знову зробить ваш будинок безпечним і поверне склу той вигляд, який воно повинно мати.

 Замовити дзвінок бескоштовно

Передзвоніть мені

Помилка
Помилка
Помилка!