Вікна Rehau для квартир та заміських будинків
 Замовити дзвінок

Передзвоніть мені

Помилка
Помилка
Помилка!
Помилка

Статті

Розсувні віконно-дверні системи необхідні для створення більшого затишку в квартирі та використовуються як у маленьких, так і у просторих приміщеннях, житлових або офісних. Під «розсувними» дверима та вікнами розуміють конструкції, що мають одну або декілька стулок висотою від підлоги до стелі.

ПЕРЕВАГИ ВІКОН REHAU Компанія KAIZEN вжебільше 10 років на ринку. Для нас важлива наша репутація та комфорт клієнтів, тому ми обрали товари від виробника профільної системи REHAU.

Підготовка вікон до зими: що потрібно знати? Зима і холод в нашій країні в середньому тривають 6-7 місяців, а в деяких регіонах ще довше. Саме тому так важливо правильно підготувати до зими своє житло. В першу чергу мова йде про вікна, адже від них залежить рівень теплоізоляції в будинку. Стан вікон перед зимою впливає на мікроклімат в кімнатах і загальний комфорт.

Встановлення пластикових вікон Боїтеся, що працівники привезуть неякісне вікно або неправильно його встановлять? У статті надано поради тим, хто вирішив склити квартиру або котедж. Ви дізнаєтеся, як перевірити якість пластикових вікон, і з яких етапів складається процес установки..

Основні причини заміни старих віконУ 2000-х роках в Україні був справжній ажіотаж на пластикове скління квартир і будинків. Багато вибирали ПВХ конструкції за практичність і довговічність. Звичайно, цей матеріал володіє чудовими технічними та експлуатаційними властивостями, але навіть його згодом потрібно міняти, тим більше, якщо була обрана продукція не кращої якості.

Поради по догляду за пластиковими вікнами Під час використання пластикових вікон необхідно робити певні дії, для того щоб вони не втратили своїх практичних властивостей. Прибирання в домашніх умовах за допомогою засобів по догляду за вікнами.

Рано чи пізно кожен власник заміського будиночка або квартири в межах міста, замислюється про засклення своєї веранди, літньої кухні, балкону або, взагалі, про повну зміну старого скла на нове, більш сучасне.

  Сергій м. Хмельницький
  Співпрацюю кілька років. Зробив не одне замовлення. Одне з них замовлення на цілий будинок. Все виконано якісно, в строк .

  Тетяна
  Звернулась в компанію з проханням поміняти вікно в квартирі. Дуже боялась що не вгадають з розмірами. Привезли через тиждень все підійшло, без проблем і точно як в аптеці.

  Діма
  Замовляв тут балкон, мені сподобалось. І вам рекомендую.

  Ірина
  Молодці - заміряли , установили , під регулювали всі вікна і двері вже за окрему оплату.
   

  Віктор м.Хмельницький
  Вдячні за якісну продукцію вашої фірми та якісне сервісне обслуговування.

  Валентина
  Замовляла вікна собі на дачу, майстер приїхав та заміряв все зробив грамотно. Привезли вчасно, монтажники приємні хлопці зробили все швидко та саме головне якісно! Рекомендую усім.

  Валентина
  Молодці!Я дуже задоволена дизайном,роботою і уважним ставленням всіх працівників КАЙЗЕНУ

  Микола
  Приїхали, поміряли, привезли,поставили. Нарікань немає раджу всім!

  Дмитро
  Не без "косячків" , але хлопці своє діло знають. Усім рекомендую 

  Максим
  Недавно с супругой выбирали здесь двери, обошли много магазинов но таких цен как здесь не нашли...
Усі відгуки
 Замовити дзвінок бескоштовно

Передзвоніть мені

Помилка
Помилка
Помилка!
Помилка