Вікна Rehau для квартир та заміських будинків
 Замовити дзвінок

Передзвоніть мені

Помилка
Помилка
Помилка!
Помилка

ПЕРЕВАГИ ВІКОН REHAU


viber image2Компанія KAIZEN вжебільше 10 років на ринку. Для нас важлива наша репутація та комфорт клієнтів, тому ми обрали товари від виробника профільної системи REHAU.
REHAU має значний досвід у виробництві.
Близько 70 років ця компанія є провідним розробником металопластикових дверей і вікон, встановлює нові стандарти ефективності та безпеки.


Сім причин, чому варто обрати вікна профілю REHAU відкомпанії KAIZEN:


Енергоефективність


Системи, що використовуються при виробництв іпрофіля REHAU, мають чудові теплоізоляційні якості завдяки кільком повітряним камерам у віконній рамі та надійному ущільненню. В результаті це дозволяє значно скоротити ваші енерговитрати, оскільки зменшується використання електричних та газових приладів для обігрівання будинку. Наші вікна дозволять вам дійсно відчувати тепло та затишок!


Надійність


Профіль REHAU відповідає європейським стандартам якості та має тисячі позитивних відгуків задоволених користувачів. Компанія KAIZEN надає гарантію від п’яти років, підтверджуючи довгий термін експлуатації вікон, що зберігають свої властивості протягом 50 років.


Безпека


Всі матеріали, використані у виробництві REHAU, екологічні та безпечні для вашого здоров'я.

Вікна REHAU виготовлені з важкозаймистих матеріалів, тобто не підтримують процес горіння.

За вашим бажанням може бути додатково встановлена фурнітура для захисту від зламу.


Шумоізоляція


Якщо ви бажаєте, щоби у квартирі не було чутно щоденного шуму з вулиці, наші вікна — саме те, що вам необхідно. Конструкції з профілю REHAU максимально приглушують сторонні звуки та відповідають міжнародним стандартам шумоізоляції, а використання двокамерних склопакетів забезпечить повну тишу у вашому будинку. З вікнами від KAIZEN ваш сон буде спокійним та приємним.


Дизайн


Профіль REHAU дозволяє створювати вікна будь–якої форми, а завдяки значному асортименту кольорів ви підберете ідеальне вікно для вашого інтер’єру!
Крім того, інноваційна гладка поверхня HDF (High Definition Finishing) захищає від корозії, атмосферних впливів, дозволяє вікну довше залишатися чистим та виглядати бездоганно!


Екологічність


Профіль REHAU безпечний для навколишнього середовища та підлягає вторинній переробці!


Професійність


Ми займаємось встановленням вікон більше десяти років, щодня набуваючи цінного досвіду і знаходячи для наших клієнтів ефективні рішення. Чекаємо ваших звернень!


Вікна REHAU від компанії KAIZEN — якість, на яку ви заслуговуєте!

 

  Лесь Гончаренко
  Не буду оригінальним коли скажу, що компанія KaiZen знається на тому як зробити і поставити добрі вікна. Та я не про вікна, а про людей. Ми з Юрою знаємось зі студентських років. Цього більше ніж до...

  Юрій
  Дякую компанії “KaiZen”
  за виконану роботу

  Аліна
  Щиро дякую Юрію і Ксенії за якісну роботу!!Дуже задоволена сервісом,Юрій особисто зробив усі заміри,Ксенія все контролювала,доставку,установку!!Хороших Вам клієнтів в по дальшому!

  Артем
  Большое спасибо Юрию за индивидуальный подход и правильные консультации на всех этапах выполнения работ. Цены доступные. Все сделали быстро и качественно.

  Тетяна
  " Намагайтеся стати не людиною успіху, а людиною гідності".
  Я прочитала цю цитату Енштейна в офісі фірми Kaizen.
  Справді дуже порядні люди. Допомогли вибрати якнайкращий бюджетний варі...

  Інна
  Дякую за якісну та професійно виконану роботу. Результатом задоволена. 

  Володимир м.Хмельницький
  Доброго дня! Потрібна була балконна рама. Звертався в різні фірми. Знайомі порадили KaiZen. Підібрали декілька варіантів, допомогли вибрати оптимальний по якості за хорошу ціну. Конструкція була гот...

  Сергій м. Хмельницький
  Співпрацюю кілька років. Зробив не одне замовлення. Одне з них замовлення на цілий будинок. Все виконано якісно, в строк .

  Тетяна
  Звернулась в компанію з проханням поміняти вікно в квартирі. Дуже боялась що не вгадають з розмірами. Привезли через тиждень все підійшло, без проблем і точно як в аптеці.
Усі відгуки
 Замовити дзвінок бескоштовно

Передзвоніть мені

Помилка
Помилка
Помилка!
Помилка