Ваше рішення для комфортного життя
 Замовити дзвінок

Передзвоніть мені

Помилка
Помилка
Помилка!
 • Вікна
  Вікна

  Довговічні вікна із сучасних матеріалів зберігають необхідну температуру в приміщенні в широкому асортименті.

  Детальніше

 • Розсувні системи
  Розсувні системи

  Розширить простір вашого дому рухом однієї руки!

  Детальніше

 • Балконне скління
  Балконне скління

  Балконне скління дозволить Вам розширити житлову площу квартири за рахунок балкона або лоджії забезпечивши захист від небажаних погодних явищ і змін температури.

  Детальніше

 • Алюмінієві конструкції
  Алюмінієві конструкції

  Алюмінієві конструкції відповідають вимогам сучасного якості за найкращими цінами!

  Детальніше

 • Броньовані двері
  Броньовані двері

  Броньовані двері захистять Ваш будинок від проникнення зловмисників.

  Детальніше

 • Гаражні ворота
  Гаражні ворота

  Гаражні ворота класичні та сучасні відповідають жорстким вимогам надійності та зручності експлуатації.

  Детальніше

Наша продукція

Пластикове скління

Розсувні системи

Ворота і ролети

Броньовані двері

Двері броньовані виготовляються за індивідуальними розмірами і обраної комплектації

ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

Виклик замірника

Помилка!
Помилка!
Помилка!
Помилка!
Помилка!
ПОРАХУВАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Порахувати замовлення

Помилка!
Помилка!
Помилка!
Помилка!
Вкажіть посилання на файл-обмінник з архівом
ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Задати питання

Заповнить!
Invalid email address.
Invalid email address.
Введіть повідомлення

Новини

Розсувні віконно-дверні системи необхідні для створення більшого затишку в квартирі та використовуються як у маленьких, так і у просторих приміщеннях, житлових або офісних. Під «розсувними» дверима та вікнами розуміють конструкції, що мають одну або декілька стулок висотою від підлоги до стелі.

Про компанію KaiZen

Кайзен - це вікна, двері, ворота, ролети, жалюзі

У наш час ринок нерухомості який стрімко розвивається встановлює нові стандарти якості і зручності, що стосуються всіх аспектів і етапи будівництва, а також після будівельного облаштування житла сучасної людини. В епоху, коли кожна людина має доступ до відкритих джерел знань, не важко зрозуміти, що рівень якості необхідно підтримувати на всіх етапах і кожна помилка може коштувати репутації всього ланцюжка учасників зведення котеджу, приватного будинку або багато квартирного будинку. Якщо про недостатню якість фундаменту будівлі Ви дізнаєтеся тільки після певного часу, то про не задовільний стан балконного скління або алюмінієвих конструкцій віконної рами Ви будете інформовані практично при побіжному візуальному огляді. Виходячи з цього і замовнику, і покупцеві обов'язково перед покупкою навести довідки про надійність, довговічність фурнітури і елементів пластикових вікон, дверей, гаражних воріт і навіть ролетів і жалюзів.

Компанія Kaizen заробила свою чесну репутацію шляхом пропозиції високо якісної продукції за лояльними цінами та готова запропонувати вам купити вікна та двері, як міжкімнатні включаючи розсувні системи, так і броньовані двері та захисні ролети здатні захистити майно сім'ї та торгової точки від небажаного проникнення зловмисників. У нашому портфоліо можна побачити готові здані об'єкти і будівлі що тільки будуються, обладнані нашими фахівцями при проведенні монтажу відмінними профілями REHAU. Чи не спроста продукцію цієї торгової марки люблять і цінують жителі м. Хмельницький – цей бренд зарекомендував себе, здатний з лишком виправдати кожну вкладену гривню в придбаний виріб. А якщо вже мова зайшла про доцільність закупівлі пластикових дверей і вікон виходячи зі співвідношення ціна / якості - варто зауважити, що навіть найкращий віконний блок легко зіпсувати невмілим погодженням не кваліфікованих будівельників і тут ми підходимо до найважливішого, а саме до питання «хто займається встановленням дверей і металопластикових вікон? ».

Наша пропозиція може здатися саморекламою, якої в інтернеті дуже багато, типу «KAIZEN пропонує купити вікна та двері пвх для будинку за найкращою ціною», але приховувати правду або вуалювати її немає сенсу, і ми з гордістю заявляємо, що наші кваліфіковані співробітники здійснюють якісний монтаж вікон в заміських будинках, багатоповерхових будівлях, котеджах і взагалі всіх типах будівель передбачають наявність вікна, двері, балкони! Якщо треба - наш замірник під'їде на Ваш об'єкт, проконсультує і зробить виміри з безкоштовним прорахунком різних варіантів втілення Ваших ідей.

Дешево - не означає «неякісно»! В цьому Ви особисто можете переконатися після того як ми прорахуємо замовлення і назвемо вартість скління і наприклад установку гаражних воріт в Ваш будинок. Незалежно від сезону і ситуації на ринку пропоновані нами варіанти і умови на рівні кращих пропозицій в Хмельницькій області та за її межами. Наші послуги з монтажу і продажу повного спектру дверної та віконної продукції поширюються не тільки на будинки, що будуються, а й уже відбудовані будівлі, що потребують ремонту і демонтажу застарілих конструкцій під силу привести в порядок людьми, які працюють в Хмельницькій фірмі «Кайзен». Чекаємо Вас в нашому офісі, розташованому по вулиці Свободи, на другому поверсі магазину «Фуршет». З радістю відповімо на всі питання і по телефону, і при особистій зустрічі!

 Замовити дзвінок бескоштовно

Передзвоніть мені

Помилка
Помилка
Помилка!