Вікна Rehau для квартир та заміських будинків
 Замовити дзвінок

Передзвоніть мені

Помилка
Помилка
Помилка!
Помилка

Шари теплого монтажу


Парогідроізоляційний захист монтажного шва не тільки захищає від зовнішніх опадів, але і виводить вологу, яка потрапила в монтажний шов.

euromontag top1


1 шар. Внутрішня герметизація


Внутрішня герметизація – парогідроізоляційна стрічка, яка перешкоджає проникненню водяної пари і вологи зсередини будівлі в шар монтажного шва.

Така стрічка створює «захисний екран» для теплоізоляційного шару. Використання віконних парогідроізоляційних стрічок – це єдиний дієвий метод захисту шару поліуретанової піни від проникнення вологи з приміщення.

Тільки сухий шар піни має відповідні ізоляційні параметри.


Пароізоляційна стрічка має такі властивості


Внутрішня сторона має клейку основу з дуже гарною адгезією (добре склеюється) до більшості будівельних матеріалів;
Зовнішня сторона має міцне пластикове покриття, стійке до стирання;
Еластичність, що дозволяє стрічці розтягуватися і звужуватися, компенсуючи природний рух рами вікна;
Здатність приймати будь-яку форму, що дозволяє обклеювати криволінійні кромки;
Водонепроникність;
Стійкість до цвілі.

UKR montag hva 1024x698


2 шар. Середній шар – монтажна піна


Середній шар – монтажна піна, яка виступає в якості тепло- і звукоізоляції. Монтажна піна – це однокомпонентний пінополіуретановий герметик, який під впливом вологості повітря полімеризується – піна, нанесена на будь-яку поверхню застигає, утворюючи матеріал з жорсткою структурою – пінополіуретан.

Залежно від місця застосування, матеріалу і монтажної конструкції, можна використовувати стандартну піну, спеціальну піну з низьким коефіцієнтом розширення, а також піну для використання при низьких температурах.


Властивості монтажної піни:


Усадка (менше 3%) – цей показник, наскільки піна зменшується в об’ємі після максимального розширення. Велика усадка призводить до виникнення надмірної напруги в місцях контакту з вікнами.
Висока пористість: не менше 88% закритих пор в обсязі і відсутність великих порожнин. Чим вище пористість, тим вище тепло- і звукоізоляційні характеристики і краще міцність з’єднання піни з іншими матеріалами.
При товщині шару піни до 5 см піна зазвичай застигає протягом 3 годин. Остаточна полімеризація досягається через 7 годин. Є швидковисихаюча піна, яка висихає за 10-15 хв. Точні параметри висихання в кожній піни залежать від її складових і вказані на упаковці.
Висока адгезія – здатність приклеюватися до будівельних матеріалів.
Високі показники гідроізоляції, теплоізоляції і звукоізоляції. Коефіцієнт теплопровідності якісної піни – 0,032 Вт / м2 • К; Для порівняння, мінеральна вата стандартної щільності має більш гірший показник теплопровідності (0,038).
Основні показники якості монтажної піни (коефіцієнт усадки і пористість) сильно залежать від температури і вологості навколишнього середовища. Для збереження хороших показників якості піни при низьких температурах до її складу додають спеціальні компоненти. Така «зимова» формула піни дає можливість проводити монтажні роботи навіть при зовнішній температурі -10С.


3 шар. зовнішня герметизація


Зовнішня герметизація – паропропускна стрічка, що діє за принципом односторонньопропускної мембрани. З одного боку, вона перешкоджає проникненню дощової води ззовні, і одночасно дозволяє вивести зайву вологу зсередини монтажного шва назовні. У тому випадку, якщо піна вбере вологу, яка є в повітрі і стінах, то вона у вигляді пари буде витіснена через паропропускну стрічку назовні.

Існує великий вибір паропропускних стрічок для зовнішньої герметизації. Їх властивості багато в чому залежать від складових і сфери використання.


Властивості паропропускної стрічки:


Широка можливість застосування при різних монтажних умовах: існують одно- і двосторонні клейкі стрічки, а також стрічки, призначені для кріплення за допомогою клею (необхідно в місцях, де не може бути належним чином вирівняна поверхня і при монтажі вікон на довгі дюбелі).
Стрічку можна фарбувати і штукатурити.
Еластична, стійка до розтягування і деформацій.
Володіє високим показником адгезії (здатність до склеювання) до більшості конструкційних матеріалів віконних коробок і будівельних матеріалів.
Дозволяє дифузію водяної пари зсередини і захищає від попадання вологи всередину монтажного шва.

Монтажний шов, виконаний за технологією «теплого» монтажу не зруйнується протягом більше 10 років!


Зв'язатися з фахівцем

Задати питання

Заповнить!
Invalid email address.
Invalid email address.
Введіть повідомлення
Ошибка

  Марія
  Щиро дякуємо компанії Kaizen за благодійну допомогу у вигляді вхідних дверей для волонтера і між кімнатних дверей на Будинок Матері та Дитини. В якому проживають жінки з дітками які постраждали внаслі...

  Наталія
  Щиро дякую компанії Kaizen за якісну, швидку та професійну роботу. Замовляла двері і вікна, результатом задоволена, все було на вищому рівні! Обов'язково буду рекомендувати Вас!
  (Село Шумівці...

  Іван
  Замовив 2 дверей в тамбур через 2 дні вже привезли та поставили.
  все влаштовує, зробили все якісно)
  дякую)

  Олег НОВИЦЬКИЙ
  Люди професіонали всі на свому місці . Дуже задоволений замовленням роботою по встановленню . Рекомендую цю фірму !? Сподобався підхід до клієнта , замірник чудова людина встановлення дуже при...

  Лесь Гончаренко
  Не буду оригінальним коли скажу, що компанія KaiZen знається на тому як зробити і поставити добрі вікна. Та я не про вікна, а про людей. Ми з Юрою знаємось зі студентських років. Цього більше ніж до...

  Юрій
  Дякую компанії “KaiZen”
  за виконану роботу

  Аліна
  Щиро дякую Юрію і Ксенії за якісну роботу!!Дуже задоволена сервісом,Юрій особисто зробив усі заміри,Ксенія все контролювала,доставку,установку!!Хороших Вам клієнтів в по дальшому!

  Артем
  Большое спасибо Юрию за индивидуальный подход и правильные консультации на всех этапах выполнения работ. Цены доступные. Все сделали быстро и качественно.
Усі відгуки
 Замовити дзвінок бескоштовно

Передзвоніть мені

Помилка
Помилка
Помилка!
Помилка