Вікна Rehau для квартир та заміських будинків
 Замовити дзвінок

Передзвоніть мені

Помилка
Помилка
Помилка!
Помилка

Шари теплого монтажу


Парогідроізоляційний захист монтажного шва не тільки захищає від зовнішніх опадів, але і виводить вологу, яка потрапила в монтажний шов.

euromontag top1


1 шар. Внутрішня герметизація


Внутрішня герметизація – парогідроізоляційна стрічка, яка перешкоджає проникненню водяної пари і вологи зсередини будівлі в шар монтажного шва.

Така стрічка створює «захисний екран» для теплоізоляційного шару. Використання віконних парогідроізоляційних стрічок – це єдиний дієвий метод захисту шару поліуретанової піни від проникнення вологи з приміщення.

Тільки сухий шар піни має відповідні ізоляційні параметри.


Пароізоляційна стрічка має такі властивості


Внутрішня сторона має клейку основу з дуже гарною адгезією (добре склеюється) до більшості будівельних матеріалів;
Зовнішня сторона має міцне пластикове покриття, стійке до стирання;
Еластичність, що дозволяє стрічці розтягуватися і звужуватися, компенсуючи природний рух рами вікна;
Здатність приймати будь-яку форму, що дозволяє обклеювати криволінійні кромки;
Водонепроникність;
Стійкість до цвілі.

UKR montag hva 1024x698


2 шар. Середній шар – монтажна піна


Середній шар – монтажна піна, яка виступає в якості тепло- і звукоізоляції. Монтажна піна – це однокомпонентний пінополіуретановий герметик, який під впливом вологості повітря полімеризується – піна, нанесена на будь-яку поверхню застигає, утворюючи матеріал з жорсткою структурою – пінополіуретан.

Залежно від місця застосування, матеріалу і монтажної конструкції, можна використовувати стандартну піну, спеціальну піну з низьким коефіцієнтом розширення, а також піну для використання при низьких температурах.


Властивості монтажної піни:


Усадка (менше 3%) – цей показник, наскільки піна зменшується в об’ємі після максимального розширення. Велика усадка призводить до виникнення надмірної напруги в місцях контакту з вікнами.
Висока пористість: не менше 88% закритих пор в обсязі і відсутність великих порожнин. Чим вище пористість, тим вище тепло- і звукоізоляційні характеристики і краще міцність з’єднання піни з іншими матеріалами.
При товщині шару піни до 5 см піна зазвичай застигає протягом 3 годин. Остаточна полімеризація досягається через 7 годин. Є швидковисихаюча піна, яка висихає за 10-15 хв. Точні параметри висихання в кожній піни залежать від її складових і вказані на упаковці.
Висока адгезія – здатність приклеюватися до будівельних матеріалів.
Високі показники гідроізоляції, теплоізоляції і звукоізоляції. Коефіцієнт теплопровідності якісної піни – 0,032 Вт / м2 • К; Для порівняння, мінеральна вата стандартної щільності має більш гірший показник теплопровідності (0,038).
Основні показники якості монтажної піни (коефіцієнт усадки і пористість) сильно залежать від температури і вологості навколишнього середовища. Для збереження хороших показників якості піни при низьких температурах до її складу додають спеціальні компоненти. Така «зимова» формула піни дає можливість проводити монтажні роботи навіть при зовнішній температурі -10С.


3 шар. зовнішня герметизація


Зовнішня герметизація – паропропускна стрічка, що діє за принципом односторонньопропускної мембрани. З одного боку, вона перешкоджає проникненню дощової води ззовні, і одночасно дозволяє вивести зайву вологу зсередини монтажного шва назовні. У тому випадку, якщо піна вбере вологу, яка є в повітрі і стінах, то вона у вигляді пари буде витіснена через паропропускну стрічку назовні.

Існує великий вибір паропропускних стрічок для зовнішньої герметизації. Їх властивості багато в чому залежать від складових і сфери використання.


Властивості паропропускної стрічки:


Широка можливість застосування при різних монтажних умовах: існують одно- і двосторонні клейкі стрічки, а також стрічки, призначені для кріплення за допомогою клею (необхідно в місцях, де не може бути належним чином вирівняна поверхня і при монтажі вікон на довгі дюбелі).
Стрічку можна фарбувати і штукатурити.
Еластична, стійка до розтягування і деформацій.
Володіє високим показником адгезії (здатність до склеювання) до більшості конструкційних матеріалів віконних коробок і будівельних матеріалів.
Дозволяє дифузію водяної пари зсередини і захищає від попадання вологи всередину монтажного шва.

Монтажний шов, виконаний за технологією «теплого» монтажу не зруйнується протягом більше 10 років!


Зв'язатися з фахівцем

Задати питання

Заповнить!
Invalid email address.
Invalid email address.
Введіть повідомлення
Ошибка

  Сергій м. Хмельницький
  Співпрацюю кілька років. Зробив не одне замовлення. Одне з них замовлення на цілий будинок. Все виконано якісно, в строк .

  Тетяна
  Звернулась в компанію з проханням поміняти вікно в квартирі. Дуже боялась що не вгадають з розмірами. Привезли через тиждень все підійшло, без проблем і точно як в аптеці.

  Діма
  Замовляв тут балкон, мені сподобалось. І вам рекомендую.

  Ірина
  Молодці - заміряли , установили , під регулювали всі вікна і двері вже за окрему оплату.
   

  Віктор м.Хмельницький
  Вдячні за якісну продукцію вашої фірми та якісне сервісне обслуговування.

  Валентина
  Замовляла вікна собі на дачу, майстер приїхав та заміряв все зробив грамотно. Привезли вчасно, монтажники приємні хлопці зробили все швидко та саме головне якісно! Рекомендую усім.

  Валентина
  Молодці!Я дуже задоволена дизайном,роботою і уважним ставленням всіх працівників КАЙЗЕНУ

  Микола
  Приїхали, поміряли, привезли,поставили. Нарікань немає раджу всім!

  Дмитро
  Не без "косячків" , але хлопці своє діло знають. Усім рекомендую 

  Максим
  Недавно с супругой выбирали здесь двери, обошли много магазинов но таких цен как здесь не нашли...
Усі відгуки
 Замовити дзвінок бескоштовно

Передзвоніть мені

Помилка
Помилка
Помилка!
Помилка