Вікна Rehau для квартир та заміських будинків
 Замовити дзвінок

Передзвоніть мені

Помилка
Помилка
Помилка!
Помилка

1wood okno an 300x252Основні причини заміни старих вікон
У 2000-х роках в Україні був справжній ажіотаж на пластикове скління квартир і будинків. Багато вибирали ПВХ конструкції за практичність і довговічність. Звичайно, цей матеріал володіє чудовими технічними та експлуатаційними властивостями, але навіть його згодом потрібно міняти, тим більше, якщо була обрана продукція не кращої якості. Говорячи про те, чому міняють вікна, слід виділити кілька вагомих причин.
Основні аргументи заміни вікон
Заміні підлягають, як дерев’яні, так пластикові (металопластикові) вікна. Головне – вибрати якісний і довговічний профіль, а також правильно зробити виміри.
До основних причин заміни вікон відносяться:
зовнішнє або внутрішнє пошкодження склопакета, внаслідок навмисного удару, довгого терміну експлуатації або спроби злому;
виготовлення вікна за неточними вимірами, внаслідок чого скорочується зносостійкість і служба склопакета;
деформація через аномальні погодні умови;
низькі технічні та експлуатаційні властивості;
знижені показники тепло- і звукоізоляції;
невідповідний дизайн і колір світлопрозорих конструкцій.
природний знос конструкції; у дерев’яних вікон закінчився термін служби, вони втратили привабливість;
Багато хто задається питанням: “Чи потрібно міняти пластикові вікна після 10-15 років використання?” Конструкції ПВХ можуть прослужити і довше, якщо спочатку вибирати хорошу компанію по установці і правильно їх використовувати. У випадку з будинком склопакет змінюють досить часто через недбалої експлуатації (наприклад, через потрапляння дрібних каменів в конструкцію).


Як зрозуміти, що пластикову конструкцію потрібно оновити


Для нового скління досить наступних причин:

пошкодження склопакета або ПВХ полотна;

утворення конденсату на внутрішній стороні;

поява криги з зовнішньої сторони;

відчуття сильного протягу між прорізом або віконним блоком;

деформація конструкції, внаслідок чого їй незручно і складно користуватися;

зміна кольору пластику, пожовтіння через ультрафіолету.
Відповідаючи на питання, навіщо міняють вікна – головною підставою є забезпечення захисту та безпеки себе і своїх близьких, підвищення якості життя. Якщо хоча б один з перерахованих вище «симптомів» є у вашого вікна, то краще поспішіть оновити його. В іншому випадку якість життя ваших домочадців значно погіршаться.

У нашій компанії ви можете замовити сучасні пластикові конструкції з європейського профілю для вашої квартири. Моделі відрізняються високою зносостійкістю і надійністю. Для котеджу в каталозі представлені вироби з внутрішньою обробкою з дерева, яка виглядає ефектно і благородно. Шукаєте якісні вікна за низькою ціною для дачі? Тоді Фабрика комфорту – це те, що вам потрібно.

Установка вікон, балконів та інших пластикових конструкцій проводиться з дотриманням сучасних норм і стандартів. На замовлення виготовляються вироби за стандартними і нестандартними розмірами.


 

  Лесь Гончаренко
  Не буду оригінальним коли скажу, що компанія KaiZen знається на тому як зробити і поставити добрі вікна. Та я не про вікна, а про людей. Ми з Юрою знаємось зі студентських років. Цього більше ніж до...

  Юрій
  Дякую компанії “KaiZen”
  за виконану роботу

  Аліна
  Щиро дякую Юрію і Ксенії за якісну роботу!!Дуже задоволена сервісом,Юрій особисто зробив усі заміри,Ксенія все контролювала,доставку,установку!!Хороших Вам клієнтів в по дальшому!

  Артем
  Большое спасибо Юрию за индивидуальный подход и правильные консультации на всех этапах выполнения работ. Цены доступные. Все сделали быстро и качественно.

  Тетяна
  " Намагайтеся стати не людиною успіху, а людиною гідності".
  Я прочитала цю цитату Енштейна в офісі фірми Kaizen.
  Справді дуже порядні люди. Допомогли вибрати якнайкращий бюджетний варі...

  Інна
  Дякую за якісну та професійно виконану роботу. Результатом задоволена. 

  Володимир м.Хмельницький
  Доброго дня! Потрібна була балконна рама. Звертався в різні фірми. Знайомі порадили KaiZen. Підібрали декілька варіантів, допомогли вибрати оптимальний по якості за хорошу ціну. Конструкція була гот...

  Сергій м. Хмельницький
  Співпрацюю кілька років. Зробив не одне замовлення. Одне з них замовлення на цілий будинок. Все виконано якісно, в строк .

  Тетяна
  Звернулась в компанію з проханням поміняти вікно в квартирі. Дуже боялась що не вгадають з розмірами. Привезли через тиждень все підійшло, без проблем і точно як в аптеці.
Усі відгуки
 Замовити дзвінок бескоштовно

Передзвоніть мені

Помилка
Помилка
Помилка!
Помилка