Вікна Rehau для квартир та заміських будинків
 Замовити дзвінок

Передзвоніть мені

Помилка
Помилка
Помилка!
Помилка

Поради по догляду за пластиковими вікнами


1uhod za oknamiПід час використання пластикових вікон необхідно робити певні дії, для того щоб вони не втратили своїх практичних властивостей.

Прибирання в домашніх умовах за допомогою засобів по догляду за вікнами.
Для того щоб у вашому будинку або квартирі було світло та затишно бажано проводити догляд за пластиковими вікнами своїми руками. В процесі очищення вікон від бруду і пилу і збереження відмінного зовнішнього вигляду вам будуть потрібні сухі ганчірки і засоби, що не містять елементи, які драпають і кислоту, наприклад мильний розчин. Отримана суміш запобіжить поява розлучень на стеклах в процесі їх очищення. Крім усунення розлучень – цей розчин дозволяє знизити можливість появи крижаного нальоту в зимову пору року, і збільшити довговічність їх використання. Пластикові рами найкраще протирати сухою серветкою з мікрофібри, щоб не пошкодити їх поверхню.

Догляд за пластиковими вікнами взимку і влітку має свою специфіку в залежності від рівня температури.

У зимовий час необхідно промивати від бруду віконні прорізи і скла. Для цього потрібно протерти вікна від пилу щіткою з густою м’якою щетиною, потім протерти серветкою змоченою мильним розчином. Не рекомендується використовувати сильно пінисті засоби, так як вони збільшують і ускладнюють процес очищення вікон. Після протирання мильним розчином, провести по скляній і пластмасовою поверхні чистою, м’якою і сухою серветкою, так щоб не залишилося ні води, ні розлучень. Після обробки механізм вікна потрібно перевести в режим збереження тепла, ущільнивши зіткнення стулки до основи.

У літню пору року також необхідно протирати вікна, як біля основи, так і самі скла. Однак в цьому випадку потрібно регулювати стулку в зворотному напрямку, щоб в отвір поступало повітря. Регулювати стулку в будь-якому з представлених варіантів найкраще шестигранним ключем.

шестигранным ключом.


Догляд за фурнітурою пластикового вікна


Правила догляду за фурнітурою пластикових вікон


1uhod za oknamiПравильний і своєчасний догляд за окремими частинами пластикових вікон дозволить прослужити їм довго і з належною якістю.
У правильний догляд за рухомими частинами вікна входить мастило їх спеціальним маслом і розробка за допомогою відкриття і закриття вікна різними способами.
Крім догляду за рухомими елементами, потрібно звертати увагу на елемент, що зберігає тепло, а саме гумовий ущільнювач. У процесі збереження робочого стану його необхідно зняти і покласти в ємність з мильним розчином на кілька хвилин, а після прополоскати і витерти. Після повного очищення ущільнювач бажано протерти спеціальним розчином, надавши йому еластичність. Подібна очищення дозволить матеріалу зберегти його практичні властивості. Представлений процес необхідно повторювати при підготовці вікон до літа і зими.

Всі запропоновані поради ми рекомендуємо застосовувати не тільки в житлових приміщеннях таких, як будинок або квартира, але і на дачі, так як саме в цій будівлі вікна сильніше піддаються змінам в погодних умовах.


  Лесь Гончаренко
  Не буду оригінальним коли скажу, що компанія KaiZen знається на тому як зробити і поставити добрі вікна. Та я не про вікна, а про людей. Ми з Юрою знаємось зі студентських років. Цього більше ніж до...

  Юрій
  Дякую компанії “KaiZen”
  за виконану роботу

  Аліна
  Щиро дякую Юрію і Ксенії за якісну роботу!!Дуже задоволена сервісом,Юрій особисто зробив усі заміри,Ксенія все контролювала,доставку,установку!!Хороших Вам клієнтів в по дальшому!

  Артем
  Большое спасибо Юрию за индивидуальный подход и правильные консультации на всех этапах выполнения работ. Цены доступные. Все сделали быстро и качественно.

  Тетяна
  " Намагайтеся стати не людиною успіху, а людиною гідності".
  Я прочитала цю цитату Енштейна в офісі фірми Kaizen.
  Справді дуже порядні люди. Допомогли вибрати якнайкращий бюджетний варі...

  Інна
  Дякую за якісну та професійно виконану роботу. Результатом задоволена. 

  Володимир м.Хмельницький
  Доброго дня! Потрібна була балконна рама. Звертався в різні фірми. Знайомі порадили KaiZen. Підібрали декілька варіантів, допомогли вибрати оптимальний по якості за хорошу ціну. Конструкція була гот...

  Сергій м. Хмельницький
  Співпрацюю кілька років. Зробив не одне замовлення. Одне з них замовлення на цілий будинок. Все виконано якісно, в строк .

  Тетяна
  Звернулась в компанію з проханням поміняти вікно в квартирі. Дуже боялась що не вгадають з розмірами. Привезли через тиждень все підійшло, без проблем і точно як в аптеці.
Усі відгуки
 Замовити дзвінок бескоштовно

Передзвоніть мені

Помилка
Помилка
Помилка!
Помилка