Вікна Rehau для квартир та заміських будинків
 Замовити дзвінок

Передзвоніть мені

Помилка
Помилка
Помилка!
Помилка

Для чого необхідні розсувні віконно-дверні системи?


razdvizhnyeРозсувні віконно-дверні системи необхідні для створення більшого затишку в квартирі та використовуються як у маленьких, так і у просторих приміщеннях, житлових або офісних. Під «розсувними» дверима та вікнами розуміють конструкції, що мають одну або декілька стулок висотою від підлоги до стелі. Деколи такі конструкції називають «порталами». Великі склопакети відкривають панорамний огляд на прилеглу територію.

«Розсувки» виготовляють: з ПВХ або з алюмінію. Так, ПВХ-розсувки зазвичай вважаються теплими, а алюмінієві можуть бути і «теплими» і «холодними».

«Теплі» розсувки з алюмінію забезпечують гарну термоізоляцію за рахунок термомосту, що наявний у таких системах. Їх встановлюють у готелях, приватних будинках, школах та інших закладах, де необхідно зберігати тепло (навіть у басейні ви можете зустріти таку конструкцію). Теплі конструкції можуть мати подвійний склопакет для кращої термоізоляції і будуть важити більше. Зверніть на це увагу, якщо збираєтеся засклити будинок старої забудови. Ми рекомендуємо неодмінно проконсультуватися з нашим фахівцем, який визначить рівень безпеки та запропонує вам найоптимальнійший варіант.

«Холодними» облаштовують балкони, лоджії, або міжкімнатні перебірки, тобто місця, де збереження тепла не відіграє такої важливої ролі.

Якщо ви плануєте встановити ПВХ-розсувні системи, зверніть увагу на їх переваги:

 1. Великі розміри. Наклінно-розсувна система дає змогу виготовляти великі конструкції, до 6м. Стулки-полотна легко ковзають в обидва боки та відкриваються на провітрювання.
 2. Якісна фурнітура. Плавність руху стулок забезпечується за допомогою рухомої фурнітури, здатної витримувати великі навантаження. Ви маєте змогу встановити протизламну фурнітуру, яка захистить вас від крадіїв.
 3. Легкість роботи. Слід лише повернути ручку та потягнути полотно на себе, після чого відсунути стулку вбік та відкинути її на провітрювання. Одна ручка забезпечує всі функції.

Окрім того, можна встановити антимоскітну сітку, що буде повністю повторювати розмір проєму; тонувальну плівку, броньований склопакет та заламінувати ПВХ-профіль під будь-яку породу дерева.

Щодо алюмінієвих розсувних конструкцій, вони мають низку своїх переваг: 

 1. Можливість обрати один з трьох варіантів замків: такий, що замикає в одній точці; що замикає двері ключем по всьому периметрі та такий, що замикає двері ключем та ручкою. До речі, форма ручки залишається на ваше вподобання – напівкругла, прямокутна, трикутна або ж зроблена за вашими ескізами.
 2. Ви маєте змогу встановити «дотягувач» - конструкцію, що утримує відкриту стулку у прямокутному положенні або допомагає повільно закривати стулку при її відпусканні.

Можна встановити конструкцію з  одним з чотирьох типів відкривання: поворот, штульпове відкривання, паралельне (розсувне) або «гармошка». «Розсувка» в закритому стані щільно закривається, у відкритому – вільно котиться вбік, що створює більше простору. «Гармошка» складається відповідним чином за рахунок рухомих частин і також має за мету зберегти вільний простір у приміщенні.

Якщо у вас залишилися питання щодо вибору розсувної конструкції з ПВХ або алюмінію, зателефонуйте фахівцю Kaizen або напишіть, ми розкажемо вам про всі тонкощі!

  Марія
  Щиро дякуємо компанії Kaizen за благодійну допомогу у вигляді вхідних дверей для волонтера і між кімнатних дверей на Будинок Матері та Дитини. В якому проживають жінки з дітками які постраждали внаслі...

  Наталія
  Щиро дякую компанії Kaizen за якісну, швидку та професійну роботу. Замовляла двері і вікна, результатом задоволена, все було на вищому рівні! Обов'язково буду рекомендувати Вас!
  (Село Шумівці...

  Іван
  Замовив 2 дверей в тамбур через 2 дні вже привезли та поставили.
  все влаштовує, зробили все якісно)
  дякую)

  Олег НОВИЦЬКИЙ
  Люди професіонали всі на свому місці . Дуже задоволений замовленням роботою по встановленню . Рекомендую цю фірму !? Сподобався підхід до клієнта , замірник чудова людина встановлення дуже при...

  Лесь Гончаренко
  Не буду оригінальним коли скажу, що компанія KaiZen знається на тому як зробити і поставити добрі вікна. Та я не про вікна, а про людей. Ми з Юрою знаємось зі студентських років. Цього більше ніж до...

  Юрій
  Дякую компанії “KaiZen”
  за виконану роботу

  Аліна
  Щиро дякую Юрію і Ксенії за якісну роботу!!Дуже задоволена сервісом,Юрій особисто зробив усі заміри,Ксенія все контролювала,доставку,установку!!Хороших Вам клієнтів в по дальшому!

  Артем
  Большое спасибо Юрию за индивидуальный подход и правильные консультации на всех этапах выполнения работ. Цены доступные. Все сделали быстро и качественно.
Усі відгуки
 Замовити дзвінок бескоштовно

Передзвоніть мені

Помилка
Помилка
Помилка!
Помилка