Окна Rehau для квартир и загородных домов
 Заказать звонок

Перезвоните мне

Введите Ваше Имя
Введите правильный номер телефона
Введите текст
Ошибка!
Людмила 16.07.2024

Відломалась ручка від вікна що встановлювалось вже більше десяти років тому. Від часу дзвінка і ''все готово'' пройшло не більше однієї години. Заміну зробили швидко та якісно. Дуже раджу цю компанію.

Марія 06.11.2023

Щиро дякуємо компанії Kaizen за благодійну допомогу у вигляді вхідних дверей для волонтера і між кімнатних дверей на Будинок Матері та Дитини. В якому проживають жінки з дітками які постраждали внаслідок бойових дій ,та опинилися в складних життєвих обставинах. Дякуємо що в такий складний час відгукнулися на наше прохання та якісно, швидко та професійно надали нам двері та встановили їх. 

 

Наталія 23.09.2023

Щиро дякую компанії Kaizen за якісну, швидку та професійну роботу. Замовляла двері і вікна, результатом  задоволена, все було на вищому рівні! Обов'язково буду рекомендувати Вас! 

(Село Шумівці) 

Іван 20.07.2023

Замовив 2 дверей в тамбур через 2 дні вже привезли та поставили. 

все влаштовує, зробили все якісно)
дякую)

Олег НОВИЦЬКИЙ 21.06.2023

Люди професіонали  всі на свому місці . Дуже задоволений замовленням роботою по встановленню . Рекомендую  цю фірму  !?  Сподобався підхід  до клієнта   , замірник чудова людина  встановлення дуже приємно вразило   . Гарантія !!    

Лесь Гончаренко 25.10.2021
  1. Не буду оригінальним коли скажу, що компанія KaiZen знається на тому як зробити і поставити добрі вікна. Та я не про вікна, а про людей. Ми з Юрою знаємось зі студентських років. Цього більше ніж досить аби зіпсувати відносини між людьми. Але Юра людина слова і діла, і він добре вміє робити вікна. Доречі, мій другий поверх тепер з вікнами з жалюзі у склопакеті. Хлібодарське, Одеська обл.
Юрій 24.10.2021

Дякую компанії “KaiZen”

за виконану роботу

Аліна 21.10.2021

Щиро дякую Юрію і Ксенії за якісну роботу!!Дуже задоволена сервісом,Юрій особисто зробив усі заміри,Ксенія все контролювала,доставку,установку!!Хороших Вам клієнтів в по дальшому!

05.11.2020
Артем 03.11.2020

Большое спасибо Юрию за индивидуальный подход и правильные консультации на всех этапах выполнения работ. Цены доступные. Все сделали быстро и качественно.

Тетяна 29.10.2020

" Намагайтеся стати не людиною успіху, а людиною гідності".

Я прочитала цю цитату Енштейна в офісі  фірми Kaizen.

Справді дуже порядні люди. Допомогли вибрати якнайкращий  бюджетний варіант енергозберігаючих вікон для дачі.

Порадили використати державну прграму " Тепла оселя". Терпляче чекали на мої бюрократичні оббивання порогів. 

Вражена порядністю робітників, що встановлювали вікна .

Бажаємо успіху!

Інна 25.10.2020

Дякую за якісну та професійно виконану роботу. Результатом задоволена. 

Володимир м.Хмельницький 06.03.2020

Доброго дня! Потрібна була балконна рама.  Звертався в різні фірми. Знайомі порадили  KaiZen. Підібрали декілька варіантів, допомогли вибрати оптимальний по якості за хорошу ціну. Конструкція була готова ще раніше встановленого терміну. Прямо при приїзді від виробника установили, якісно та дбайливо. По якості на порядок вище, ніж металопластик та запірні механізми, що встановлені забудовником. Порадувало хороше армування  конструкції, саморізи без свердління не загвинчувались. Вдячний всім працівникам за хорошу роботу.

Сергій м. Хмельницький 04.11.2019

Співпрацюю кілька років. Зробив не одне замовлення. Одне з них замовлення на цілий будинок. Все виконано якісно, в строк .

Тетяна 05.09.2019

Звернулась в компанію з проханням поміняти вікно в квартирі. Дуже боялась що не вгадають з розмірами. Привезли через тиждень все підійшло, без проблем і точно як в аптеці.

Діма 05.08.2019

Замовляв тут балкон, мені сподобалось. І вам рекомендую.

Ірина 01.07.2019

Молодці - заміряли , установили , під регулювали всі вікна і двері вже за окрему оплату.

 

Віктор м.Хмельницький 29.05.2019

Вдячні за якісну продукцію вашої фірми та якісне сервісне обслуговування.

Валентина 27.05.2019

Замовляла вікна собі на дачу, майстер приїхав та заміряв все зробив грамотно. Привезли вчасно, монтажники приємні хлопці зробили все швидко та саме головне якісно! Рекомендую усім.

Валентина 05.03.2019

Молодці!Я дуже задоволена дизайном,роботою і уважним ставленням всіх працівників КАЙЗЕНУ

 

Отправить сообщение

 Заказать бесплатный звонок

Перезвоните мне

Введите Ваше Имя
Введите правильный номер телефона
Введите текст
Ошибка!